O nas

STUDIO PILATES DAMIAN BEDNAREK

Studio Pilates Damian Bednarek to miejsce kameralne, w którym chcemy nauczyć Naszego podopiecznego nawyku  do aktywności fizycznej poprzez wykonywanie treningu prozdrowotnego. Specjalizujemy się w technice „Pilates” „Pilates mały sprzęt” Pilates Reformer” Pilates dla seniora” Pilates dla kobiet w ciąży”, „Zdrowy Kręgosłup” -są to treningi, które pomogą stać się bardziej sprawniejszym. Studio Pilates Damian Bednarek znajduje się na prestiżowym Warszawskim osiedlu Żoliborz Artystyczny.

W Studio Pilates- nie ma żadnych umów wiążących Naszych podopiecznych na długi okres, zależy Nam, aby ludzie czuli komfort, bezpieczeństwo oraz zaufanie.

Naszymi autami są treningi , które odbywają się w małych grupach 5/6 osobowych, dzięki temu mamy możliwość podejść personalnie do każdej osoby i zwrócić uwagę na poprawę techniki wykonywania ćwiczeń na zajęciach, jesteśmy trenerami ciała  z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży fitness.

Przy każdym spotkaniu przeprowadzamy krótką analizę potrzeb Naszego przyszłego podopiecznego-tak aby czuł się zaopiekowany.

W treningach prozdrowotnych może uczestniczyć każdy, natomiast jeśli są poważniejsze sprawy zdrowotne- prosimy uzgodnić ze swoim lekarzem prowadzącym czy nie ma żadnych przeciwwskazań co do uczestnictwa w treningach.